| Kluczowa cecha | GBP CHF PEN EGP HKD INR LYD popularna sprzedająca 2 wielowalutowa maszyna do liczenia banknotów CIS |
|---|---|
| Dostępna waluta | GBP CHF PEN EGP HKD INR LYD |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Wykrywacz fałszywych pieniędzy dyskryminator 2 kieszonkowy licznik wartości i sortownik Maszyna do l |
|---|---|
| Dostępna waluta | EUR / USD / GBP / RUB / CNY / BRL / INR / THB |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | MAD CHF CAD Dostawa fabryczna sortownik banknotów maszyna do liczenia pieniędzy licznik gotówki dla |
|---|---|
| Dostępna waluta | MAD CHF CAD HUF BHD ŻEL JOD IRR AZN USD BRL MXN ARS COP |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | MZN MAD VEF TRL PHP CNY ZMK Hurtowy Potężny wielowalutowy sortownik walutowy |
|---|---|
| Dostępna waluta | MZN MAD VEF TRL PHP CNY ZMK |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB Maszyna do sortowania banknotów z kolorowym ekranem dla 95 krajów |
|---|---|
| Dostępna waluta | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Bill Counter Przenośne liczenie banknotów Detektor fałszywych banknotów Wielowalutowa maszyna do lic |
|---|---|
| Dostępna waluta | RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Bankomat Użytkowanie urządzenia Sprawdź wyposażenie banku modułu wydającego |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Bank używa U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Stan | Oryginalny i nowy |
|---|---|
| wsparcie | Wsparcie techniczne i serwis posprzedażowy |
| Pochodzenie | Wyprodukowano w Chinach |
| Kolor | Standardowe kolory OEM |
| Waga | Różni się w zależności od części, zazwyczaj jest lekki |
| Stan | Oryginalny i nowy |
|---|---|
| wsparcie | Wsparcie techniczne i serwis posprzedażowy |
| Pochodzenie | Wyprodukowano w Chinach |
| Kolor | Standardowe kolory OEM |
| Waga | Różni się w zależności od części, zazwyczaj jest lekki |