| Stan | Oryginalny i nowy |
|---|---|
| wsparcie | Wsparcie techniczne i serwis posprzedażowy |
| Pochodzenie | Wyprodukowano w Chinach |
| Kolor | Standardowe kolory OEM |
| Waga | Różni się w zależności od części, zazwyczaj jest lekki |
| Stan | Oryginalny i nowy |
|---|---|
| wsparcie | Wsparcie techniczne i serwis posprzedażowy |
| Pochodzenie | Wyprodukowano w Chinach |
| Kolor | Standardowe kolory OEM |
| Waga | Różni się w zależności od części, zazwyczaj jest lekki |
| Stan | Oryginalny i nowy |
|---|---|
| wsparcie | Wsparcie techniczne i serwis posprzedażowy |
| Pochodzenie | Wyprodukowano w Chinach |
| Kolor | Standardowe kolory OEM |
| Waga | Różni się w zależności od części, zazwyczaj jest lekki |
| Stan | Oryginalny i nowy |
|---|---|
| wsparcie | Wsparcie techniczne i serwis posprzedażowy |
| Pochodzenie | Wyprodukowano w Chinach |
| Kolor | Standardowe kolory OEM |
| Waga | Różni się w zależności od części, zazwyczaj jest lekki |
| Stan | Oryginalny i nowy |
|---|---|
| wsparcie | Wsparcie techniczne i serwis posprzedażowy |
| Pochodzenie | Wyprodukowano w Chinach |
| Kolor | Standardowe kolory OEM |
| Waga | Różni się w zależności od części, zazwyczaj jest lekki |
| Kluczowa cecha | Sortowniki walut mieszanych o różnych wartościach |
|---|---|
| Dostępna waluta | JPY CNY INR THB VND TWD itd. |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Inteligentny moduł wydawania kart 200 kart do kiosków Detaliczny bankomat z czytnikiem kart |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | MZN SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK wykrywanie banknotów sorter zliczanie banknotów maszyna do sortowani |
|---|---|
| Dostępna waluta | MZN SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Numer części | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Używany w | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Pochodzenie | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Gwarancja | 90 dni |
| Wysyłka | Ekspresowe/morskie/powietrzne/ciężarowe |
| Zgodność | Modele bankomatów Fujitsu |
|---|---|
| Używany w | Maszyna Fujitsu |
| Tworzywo | Wysokiej jakości plastik i metal |
| Dostawa | 2-7 dni po otrzymaniu płatności |
| Pochodzenie miejsca | Chiny |