| Kluczowa cecha | Inteligentny sortownik walut |
|---|---|
| Dostępna waluta | USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC itp. |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Uwierzytelnianie biometryczne Finger Vein Moduł rozpoznawania bankomatów Korzystanie z banku |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Sprzęt bankowy Czytnik kart Narzędzia antyskimmingowe Urządzenie zabezpieczające przed oszustwami |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 Dzień roboczy |
| Zasady płatności | Western Union, T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk w magazynie regularnym |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 Dzień roboczy |
| Zasady płatności | Western Union, T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk w magazynie regularnym |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Numer części | 1750307764 01750301684 01750307764 1750301684 |
|---|---|
| Używany w | Diebold Nixdorf DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Pochodzenie | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Gwarancja | 90 dni |
| Wysyłka | Ekspresowe/morskie/powietrzne/ciężarowe |
| Numer części | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Używany w | Diebold Nixdorf VS Model DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Pochodzenie | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Gwarancja | 90 dni |
| Wysyłka | Ekspresowe/morskie/powietrzne/ciężarowe |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 Dzień roboczy |
| Zasady płatności | Western Union, T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk w magazynie regularnym |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 Dzień roboczy |
| Zasady płatności | Western Union, T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk w magazynie regularnym |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Moduł | Części do bankomatów Hitachi Diebold ECRM |
|---|---|
| Usługa ekspresowa | Samolotem/ekspresem/drogą morską |
| Statua akcji | w magazynie |
| Sposób wysyłki | DHL, Fedex, UPS. TNT |
| Używany w | bankomat Diebolda |