| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Waga | 12 kg/szt |
| Typ ekranu dotykowego | Ekran dotykowy TFT o przekątnej 4,3 cala |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, konserwacja i naprawa w t |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 Dni |
| Materiał | N, Plastik |
| Pojemność | n |
| System operacyjny | 1 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, konserwacja i naprawa w t |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 Dni |
| Materiał | N, Plastik |
| Pojemność | n |
| System operacyjny | 1 |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Materiał | n |
| Pojemność | n |
| System operacyjny | n |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Waga | 12 kg/szt |
| Typ ekranu dotykowego | Ekran dotykowy TFT o przekątnej 4,3 cala |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, konserwacja i naprawa w t |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 Dni |
| Materiał | 1 |
| Pojemność | 1 |
| Moc | 1 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, konserwacja i naprawa w t |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 Dni |
| Materiał | N, Plastik |
| Pojemność | n |
| System operacyjny | 1 |