| Kluczowa cecha | Sortownik walut mieszanych |
|---|---|
| Dostępna waluta | DOP |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Inteligentny moduł wydawania kart 200 kart do kiosków Detaliczny bankomat z czytnikiem kart |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB profesjonalny bankowy sortownik liczników mieszanych z detektorem |
|---|---|
| Dostępna waluta | KZT MXN AED NPR NZD WSZYSTKIE |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| PN | KD11070-C521 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Bankomat Fujitsu CDU |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | Dozownik NMD 100 4 kasety i 1 odrzut |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | NMD |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Kluczowa cecha | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB Maszyna do sortowania banknotów z kolorowym ekranem dla 95 krajów |
|---|---|
| Dostępna waluta | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, konserwacja i naprawa w t |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 Dni |
| Materiał | 1, Plastik |
| Pojemność | 1 |
| System operacyjny | 1 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Materiał | Komponenty elektroniczne |
| Pojemność | Nic |
| System operacyjny | Nic |
| Pn | 009002326 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Nazwa producenta | NCR ATM CZĘŚĆ Czytnika kart Zestaw styków Głowica modułu IC |
| Producent | ShenJiang |
| Numer części | 009002326 |