| Kluczowa cecha | Maszyna do sortowania pieniędzy |
|---|---|
| Dostępna waluta | DOP |
| Prędkość | 800 sztuk/min (typowy) |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Bankomat Użytkowanie urządzenia Sprawdź wyposażenie banku modułu wydającego |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Bank używa U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Pojemność kasety | 600/900/1200/2200 banknotów |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części CPI |
| Poziom hałasu | <60 dB |
| Temperatura robocza | 0 ° C do 40 ° C. |
| System operacyjny | NIE |
| Pojemność kasety | 600/900/1200/2200 banknotów |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części CPI |
| Poziom hałasu | <60 dB |
| Temperatura robocza | 0 ° C do 40 ° C. |
| systemu operacyjnego | NIE |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | mieszane indyjskie usd euro sorter papierowa gotówka kalkulator banknotów licznik banknotów przenośn |
|---|---|
| Dostępna waluta | TZS ZWD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP TND NAD KES RWF UGS MZN ETB |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO Mix waluty wykrywacz banknotów przenośna maszyna do liczenia pieniędzy |
|---|---|
| Dostępna waluta | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | MZN SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK wykrywanie banknotów sorter zliczanie banknotów maszyna do sortowani |
|---|---|
| Dostępna waluta | MZN SEK MAD COP VEF LBP TRL MMK |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Profesjonalny podwójny sortownik banknotów Podwójny system CIS Wielowalutowy sortownik |
|---|---|
| Dostępna waluta | IQD SAR SYP EURO GBP BYN KRW JPY CNY INR THB VND TWD |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |