| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, konserwacja i naprawa w t |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 Dni |
| Materiał | N, Plastik |
| Pojemność | n |
| System operacyjny | 1 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Materiał | n |
| Pojemność | n |
| System operacyjny | n |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, usługi konserwacji i naprawy w terenie, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 Dni |
| Materiał | 1, stal |
| Pojemność | 1 |
| Moc | 1 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, konserwacja i naprawa w t |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 Dni |
| Materiał | N, Plastik |
| Pojemność | n |
| System operacyjny | 1 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, konserwacja i naprawa w t |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 Dni |
| Materiał | N, Plastik |
| Pojemność | n |
| System operacyjny | 1 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, konserwacja i naprawa w t |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni |
| Materiał | 1, Plastik |
| Pojemność | 1 |
| System operacyjny | 1 |
| Kluczowa cecha | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU Rdzeń PC do bankomatu |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa funkcja | Sortownik banknotów mieszanych |
|---|---|
| Dostępna waluta | GBP |
| Możliwość wjazdu gotówki | 500 notatek na raz |
| Wydajność wyjściowa gotówki | > 200 notatek |
| Pojemność odrzutu gotówki | >150 notatek |
| Używany w | GFB800 GFB810 GFB820 GFB830 GFS120 |
|---|---|
| Numer części | 1742-T003 |
| Opis | Rolka podająca serii GFB |
| Pakiet zawiera | Poszczególne części lub zestawy w zależności od zamówienia |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |