| Kluczowa cecha | Profesjonalny podwójny sortownik banknotów Podwójny system CIS Wielowalutowy sortownik |
|---|---|
| Dostępna waluta | IQD SAR SYP EURO GBP BYN KRW JPY CNY INR THB VND TWD |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO Mix waluty wykrywacz banknotów przenośna maszyna do liczenia pieniędzy |
|---|---|
| Dostępna waluta | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | mieszane indyjskie usd euro sorter papierowa gotówka kalkulator banknotów licznik banknotów przenośn |
|---|---|
| Dostępna waluta | TZS ZWD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP TND NAD KES RWF UGS MZN ETB |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB profesjonalny bankowy sortownik liczników mieszanych z detektorem |
|---|---|
| Dostępna waluta | KZT MXN AED NPR NZD WSZYSTKIE |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | RUB CAD CLP YER MOP MVR NAD Wartość pieniędzy na fałszywe pieniądze Licznik banknotów Licznik gotówk |
|---|---|
| Dostępna waluta | RUB CAD CLP YER MOP MVR NAD |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU Rdzeń PC do bankomatu |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
|---|---|
| Producent | WINCOR |
| Kolor | Jako obraz |
| Używany w | dla bankomatu |
| Typ biznesowy | fabryka |