| Kluczowa cecha | Bill Counter Przenośne liczenie banknotów Detektor fałszywych banknotów Wielowalutowa maszyna do lic |
|---|---|
| Dostępna waluta | RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Direct Factory Multi Currency 1 + 1 dwie kieszenie Maszyna do sortowania banknotów dla biura wymiany |
|---|---|
| Dostępna waluta | IQD SAR SYP AED EURO GBP BYN RUB UZS DKK NOK SEK |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF Liczenie pieniędzy Sortownik gotówki Maszyna do liczenia walut |
|---|---|
| Dostępna waluta | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | przenośny banknot ładowany od góry profesjonalny sortownik dwóch banknotów i wielu banknotów licznik |
|---|---|
| Dostępna waluta | BOB MDL NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR THB VND |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB Maszyna do sortowania banknotów z kolorowym ekranem dla 95 krajów |
|---|---|
| Dostępna waluta | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Przenośny sortownik gotówki |
|---|---|
| Dostępna waluta | AUD |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |