| Kluczowa cecha | Inteligentny moduł wydawania kart 200 kart do kiosków Detaliczny bankomat z czytnikiem kart |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Bankomat Użytkowanie urządzenia Sprawdź wyposażenie banku modułu wydającego |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Bank używa U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Automatyczna maszyna do sortowania gotówki Mix Value Note dla biura bankowego i wymiany |
|---|---|
| Dostępna waluta | BYN RUB UAH RSD NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP PHP HKD MOP LAK SGD LKR KHR PKR AUD NZD |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | SJ-9100 dwie kieszonkowe sortownik mieszany maszyna do liczenia wartości maszyna do liczenia sprawno |
|---|---|
| Dostępna waluta | UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa funkcja | Sortownik banknotów mieszanych |
|---|---|
| Dostępna waluta | GBP |
| Możliwość wjazdu gotówki | 500 notatek na raz |
| Wydajność wyjściowa gotówki | > 200 notatek |
| Pojemność odrzutu gotówki | >150 notatek |
| Kluczowa cecha | Sortownik walut mieszanych |
|---|---|
| Dostępna waluta | DOP |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Inteligentny sortownik walut |
|---|---|
| Dostępna waluta | USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC itp. |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |