| Kluczowa cecha | Mały sortownik pieniędzy |
|---|---|
| Dostępna waluta | Euro |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
|---|---|
| Kolor | jak obrazek |
| MOQ | 1 |
| Rodzaj działalności | Fabryka |
| Producent | ShenJiang |
| Numer części | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL WAŁ NAPĘDOWY 49-253616-000D |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Kluczowa cecha | niestandardowy sortownik z dwiema kieszeniami |
|---|---|
| Dostępna waluta | Pocierać |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Numer części | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Używany w | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Pochodzenie | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Gwarancja | 90 dni |
| Wysyłka | Ekspresowe/morskie/powietrzne/ciężarowe |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Kluczowa cecha | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB profesjonalny bankowy sortownik liczników mieszanych z detektorem |
|---|---|
| Dostępna waluta | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU Rdzeń PC do bankomatu |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Uwierzytelnianie biometryczne Finger Vein Moduł rozpoznawania bankomatów Korzystanie z banku |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |