| Kluczowa cecha | Wersja urządzenia bankowego Sortowanie gotówki Sorter Maszyna do sortowania rachunków Maszyna do lic |
|---|---|
| Dostępna waluta | THB VND TWD NPR MMK PHP HKD MOP LAK SGD LKR KHR PKR AUD NZD |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Przenośny sortownik gotówki |
|---|---|
| Dostępna waluta | AUD |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Inteligentny moduł wydawania kart 200 kart do kiosków Detaliczny bankomat z czytnikiem kart |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Bankomat Użytkowanie urządzenia Sprawdź wyposażenie banku modułu wydającego |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Bank używa U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Inteligentny sortownik walut |
|---|---|
| Dostępna waluta | USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC itp. |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Sortownik gotówki z dwiema kieszeniami |
|---|---|
| Dostępna waluta | KRW |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Oferta fabryczna przenośnych maszyn do sortowania pieniędzy z dwoma nominałami CIS |
|---|---|
| Dostępna waluta | LAK SGD LKR KHR PKR AUD NZD MVR GHS |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Automatyczny sortownik banknotów do sortowania gotówki w branży finansowej i detalicznej |
|---|---|
| Dostępna waluta | BOB MDL SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Profesjonalny sortownik banknotów z dwoma kieszeniami na banknoty Licznik pieniędzy i sortownik gotó |
|---|---|
| Dostępna waluta | TRL EGP YER BHD QAR SGD LKR KHR PKR AUD NZD JOD IRR ILS |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |