| Typ produktu | Części bankomatu |
|---|---|
| Spis | w magazynie |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Słowo kluczowe | DN200 CAS Kaseta do recyklingu Bezpieczna 1750305094 01750305094 |
| Instalacja | Polecany profesjonalista |
| Pn | 72323503 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Nazwa producenta | Moduł zasilający Hyosung CDU ControlleATM Części maszyn |
| Słowa kluczowe | Hyosung CDU Feed Mod |
| Kluczowa cecha | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU Rdzeń PC do bankomatu |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Szczegóły pakowania | Szczegóły dotyczące opakowania: Pakiet neutralny Szczegóły dostawy: Po dokonaniu płatności |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / sztuk na miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Wincor |
| Kolor | jak obrazek |
|---|---|
| Port | Kanton, Chiny |
| Stan zapasów | w magazynie |
| Stan | Nowy oryginał i odnowiony oraz nowy rodzaj |
| Aplikacja | bankomat |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | pokaz zdjęć |
| Miejsce Oryginału | Chiny |
| Stan | Nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy generyczny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |