| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce Oryginału | Chiny |
| Stan | Nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce Oryginału | Chiny |
| Stan | Nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce Oryginału | Chiny |
| Stan | Nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce Oryginału | Chiny |
| Stan | Nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce Oryginału | Chiny |
| Stan | Nowy rodzajowy |
| Termin handlowy | Exw |
|---|---|
| Kolor | jak obrazek |
| MOQ | 1 |
| Jakość | Doskonały |
| Producent | ShenJiang |
| Magazyn | w magazynie |
|---|---|
| Przedział cenowy | Różni się w zależności od części |
| Port | Guangdong |
| Czas dostawy | 3-15 dni |
| Czas realizacji | 1-5 dni |
| Typ produktu | Części bankomatu |
|---|---|
| Spis | w magazynie |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Słowo kluczowe | DN200 CAS Kaseta do recyklingu Bezpieczna 1750305094 01750305094 |
| Instalacja | Polecany profesjonalista |
| Pn | 72323503 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Nazwa producenta | Moduł zasilający Hyosung CDU ControlleATM Części maszyn |
| Słowa kluczowe | Hyosung CDU Feed Mod |
| Kluczowa cecha | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU Rdzeń PC do bankomatu |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |