| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Wymiary | 136 x 62,5 x 80 mm³ |
| Napięcie znamionowe | 220 V/50 Hz |
| Kluczowa cecha | Bankomat Użytkowanie urządzenia Sprawdź wyposażenie banku modułu wydającego |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Kolor | Jak zdjęcia |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Inteligentny moduł wydawania kart 200 kart do kiosków Detaliczny bankomat z czytnikiem kart |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Gwarancja | 90 dni |
|---|---|
| Numer części | 175173205 |
| Warunek | nowy oryginał |
| Aplikacja | bankomat |
| Instalacja | Polecany profesjonalista |
| Czas realizacji | 1-5 dni |
|---|---|
| Magazyn | w magazynie |
| Przedział cenowy | Różni się w zależności od części |
| Port | Guangdong |
| Czas dostawy | 3-15 dni |
| Szczegóły pakowania | Drewniane pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 szt./Miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Kluczowa cecha | GBP CHF PEN EGP HKD INR LYD popularna sprzedająca 2 wielowalutowa maszyna do liczenia banknotów CIS |
|---|---|
| Dostępna waluta | GBP CHF PEN EGP HKD INR LYD |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | BOB GEL HNL MYR SGD XOF DKK mieszane waluty liczenie banknotów licznik pieniędzy maszyna do sortowan |
|---|---|
| Dostępna waluta | BOB ŻEL HNL MYR SGD XOF DKK |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |