| Zgodność | Modele bankomatów Fujitsu |
|---|---|
| Używany w | Maszyna Fujitsu |
| Tworzywo | Wysokiej jakości plastik i metal |
| Dostawa | 2-7 dni po otrzymaniu płatności |
| Pochodzenie miejsca | Chiny |
| Moduł | Części do bankomatów Hitachi Diebold ECRM |
|---|---|
| Usługa ekspresowa | Samolotem/ekspresem/drogą morską |
| Statua akcji | w magazynie |
| Sposób wysyłki | DHL, Fedex, UPS. TNT |
| Używany w | bankomat Diebolda |
| Używany w | Seria Diebold Nixdorf Opteva/CMD V6A |
|---|---|
| Spis | w magazynie |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Słowo kluczowe | 1750354977 Części do bankomatów Diebold Nixdorf MULTI-MEDIA CSET SEC UNIV ACTIVDISPENSE 01750354977 |
| Instalacja | Polecany profesjonalista |
| Szybkość liczenia | 800-1000 banknotów na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Możliwość wjazdu gotówki | 500 notatek na raz |
| Wydajność wyjściowa gotówki | > 200 notatek |
| Pojemność odrzutu gotówki | >150 notatek |
| Szybkość liczenia | 800-1000 banknotów na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Możliwość wjazdu gotówki | 500 notatek na raz |
| Wydajność wyjściowa gotówki | > 200 notatek |
| Pojemność odrzutu gotówki | >150 notatek |
| Marka | Giesecke+Devrien |
|---|---|
| Używany w | G+D BPS C5 |
| grudzień | KOŁO PASOWE ROZRZĄDU 20GMTR |
| Producent | Giesecke+Devrient/OEM Chiny |
| Numer części | 509630/509630001 |
| Manufacturer | Giesecke+Devrient |
|---|---|
| Used For | G+D BPS C5 Sorter Machine |
| Dec | SPUR GEAR 16T W6 ASSY 514733 |
| Dimensions | Dependent on specific accessory |
| Color | Standar |
| Aplikacja | bankomat |
|---|---|
| Używany do | Chip czytnika kart Wincor |
| Gwarancja | 90 dni |
| Warunek | nowy oryginał |
| Typ ekranu dotykowego | NIE |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Wymiary | 136 x 62,5 x 80 mm³ |
| Napięcie znamionowe | 220 V/50 Hz |