| Kluczowa cecha | Maszyna do sortowania podwójnej mocy |
|---|---|
| Dostępna waluta | MAD CHF HUF RON WSZYSTKO GEL AZN USD BRL MXN ARS |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Wielowalutowy sortownik banknotów Fałszywe banknoty Sortownik pieniędzy Maszyna do liczenia pieniędz |
|---|---|
| Dostępna waluta | RUB UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF RON WSZYSTKIE GEL AZN USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CL |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Szybkość liczenia | 800-1000 banknotów na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Możliwość wjazdu gotówki | 500 notatek na raz |
| Wydajność wyjściowa gotówki | > 200 notatek |
| Pojemność odrzutu gotówki | >150 notatek |
| Szybkość liczenia | 800-1000 banknotów na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Możliwość wjazdu gotówki | 500 notatek na raz |
| Wydajność wyjściowa gotówki | > 200 notatek |
| Pojemność odrzutu gotówki | >150 notatek |
| PN | KD11070-C521 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Bankomat Fujitsu CDU |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 DNI |
| Typ ekranu dotykowego | Brak ekranu dotykowego |
| P/N. | 1750056651 01750176229 01750041920 |
| Jakość | nowe i oryginalne/ogólne |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, konserwacja i naprawa w t |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 Dni |
| Materiał | 1, Plastik |
| Pojemność | 1 |
| System operacyjny | 1 |
| PN | 49253631000B |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Diebold DRV do przewozu wału |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | KD03300-C100 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Topowa jednostka Fujitsu F510 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |