| Kluczowa cecha | BOB GEL HNL MYR SGD XOF DKK mieszane waluty liczenie banknotów licznik pieniędzy maszyna do sortowan |
|---|---|
| Dostępna waluta | BOB ŻEL HNL MYR SGD XOF DKK |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Sprzęt bankowy Czytnik kart Narzędzia antyskimmingowe Urządzenie zabezpieczające przed oszustwami |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Uwierzytelnianie biometryczne Finger Vein Moduł rozpoznawania bankomatów Korzystanie z banku |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | RUB CAD CLP YER MOP MVR NAD Wartość pieniędzy na fałszywe pieniądze Licznik banknotów Licznik gotówk |
|---|---|
| Dostępna waluta | RUB CAD CLP YER MOP MVR NAD |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | AOA BHD GRQ ILS BYN ZAR UZS Podwójna maszyna do liczenia wartości CIS mix wartości licznika gotówki |
|---|---|
| Dostępna waluta | AOA BHD GRQ ILS BYN ZAR UZS |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | przenośny banknot ładowany od góry profesjonalny sortownik dwóch banknotów i wielu banknotów licznik |
|---|---|
| Dostępna waluta | BOB MDL NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR THB VND |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Urządzenie do sortowania gotówki z bankomatem w podczerwieni, licznik pieniędzy |
|---|---|
| Dostępna waluta | BOB MDL NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Profesjonalny sortownik banknotów z dwoma kieszeniami na banknoty Licznik pieniędzy i sortownik gotó |
|---|---|
| Dostępna waluta | TRL EGP YER BHD QAR SGD LKR KHR PKR AUD NZD JOD IRR ILS |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Automatyczny sortownik banknotów do sortowania gotówki w branży finansowej i detalicznej |
|---|---|
| Dostępna waluta | BOB MDL SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Sortowniki walut mieszanych o różnych wartościach |
|---|---|
| Dostępna waluta | JPY CNY INR THB VND TWD itd. |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |