| Pn | 009002326 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Nazwa producenta | NCR ATM CZĘŚĆ Czytnika kart Zestaw styków Głowica modułu IC |
| Producent | ShenJiang |
| Numer części | 009002326 |
| Pn | 110000137 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Producent | ShenJiang |
| Kolor | jak obrazek |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 1750345269 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Kontroler oświetlenia panelowego Diebold PCBA 2 kanały |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49233199127A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Diebold GUMOWE CES |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 01750311974 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Diebold Nixdorf PCBA CNTRL SAFE RM4V |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | RBR-00050 / 49238415000A-50 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Płyta główna sterująca Diebold ECRM368 BV5 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 01750304622 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Czytnik kart Diebold NIDEC SANKYO EMV |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 01750346451 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Diebold EPPV8 MEX ST2 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 3143T206 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pasy Glory UW-500 USF-100 12*156*0,65mm |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 3390T002 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Glory UW-500 USF-100 Uszczelka typu O-ring |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |