| PN | 1750069162 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Zasilacz WINCOR procash |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 1750254552 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Płyta główna do komputera WINCOR CINEO C2560 CORE i5 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 1750254552 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Płyta główna do komputera WINCOR CINEO C2560 CORE i5 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 1750173205-29 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | PŁYTA CZYTNIKA KART WINCOR V2CU |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 1750262105 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Komputer WINCOR I5 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | KD03300-C100 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Topowa jednostka Fujitsu F510 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49254690000K-11 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Przekładnia Diebold 15T w kształcie litery D |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |