| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, Darmowe części zamienne, Instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, |
|---|---|
| Gwarancja | Niedostępne |
| Materiał | nie, plastikowy i umysłowy |
| Pojemność | Nie |
| System operacyjny | Nie |
| After-sales Service Provided | Video technical support, Free spare parts, Field installation, commissioning and training, Field maintenance and repair service, Online support |
|---|---|
| Warranty | Unavailable, 90 days |
| P/N | 1750105988 |
| Payment | T.Western Union.Paypal |
| Brand | Wincor Nixdorf |
| Magazyn | w magazynie |
|---|---|
| Przedział cenowy | Różni się w zależności od części |
| Port | Guangdong |
| Czas dostawy | 3-15 dni |
| Czas realizacji | 1-5 dni |
| Zgodność | Modele bankomatów Fujitsu |
|---|---|
| Używany w | Maszyna Fujitsu |
| Tworzywo | Wysokiej jakości plastik i metal |
| Dostawa | 2-7 dni po otrzymaniu płatności |
| Pochodzenie miejsca | Chiny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni |
| Materiał | 1, plastik |
| Pojemność | 1 |
| System operacyjny | 1 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, Darmowe części zamienne, Instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni |
| Materiał | 1 |
| Pojemność | 1 |
| System operacyjny | 1 |
| Stan | Nowy oryginał/nowy rodzajowy/odnowiony |
|---|---|
| Stan | Nowy oryginał |
| Jakość | Nowy oryginał |
| Zapłata | TT.Western Union.Paypal.money Gram |
| Format danych | bmp, txt, jpg, fsn |
| Używany w | Seria Diebold Nixdorf Opteva |
|---|---|
| Spis | w magazynie |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Słowo kluczowe | 00103334001W Części do bankomatów Diebold Nixdorf Opteva Kaseta blokująca z kluczem 00-103334-001W |
| Instalacja | Polecany profesjonalista |
| Kluczowa cecha | Inteligentny moduł wydawania kart 200 kart do kiosków Detaliczny bankomat z czytnikiem kart |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU Rdzeń PC do bankomatu |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |