| Kluczowa cecha | Bankomat Użytkowanie urządzenia Sprawdź wyposażenie banku modułu wydającego |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Bank używa U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Uwierzytelnianie biometryczne Finger Vein Moduł rozpoznawania bankomatów Korzystanie z banku |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 Dzień roboczy |
| Zasady płatności | Western Union, T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk w magazynie regularnym |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Miejsce Oryginału | Chiny |
| Stan | Nowy rodzajowy |
| Kolor | Jak zdjęcia |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Miejsce Oryginału | Chiny |
| Stan | Nowy rodzajowy |
| Kolor | Jak zdjęcia |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 Dzień roboczy |
| Zasady płatności | Western Union, T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk w magazynie regularnym |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 Dzień roboczy |
| Zasady płatności | Western Union, T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk w magazynie regularnym |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 Dzień roboczy |
| Zasady płatności | Western Union, T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk w magazynie regularnym |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 Dzień roboczy |
| Zasady płatności | Western Union, T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk w magazynie regularnym |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |