| PN | 2C160000000313 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Niestandardowa głowica termiczna VKP80III |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | KD03234-C520 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Kaseta na banknoty Fujitsu F53 F56 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Numery modeli | 4450761208 445-0761208 |
|---|---|
| kategoria | Prezenter ATM NCR S2 |
| Słowo klucz | 4450761208 445-0761208 NCR S2 Presenter R/A FRU Kompletny model i części zamienne |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Numer części | 1750228920 01750228920 |
|---|---|
| Używany w | Wincor Nixdorf PC280 |
| Pochodzenie | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Gwarancja | 90 dni |
| Wysyłka | Ekspresowe/morskie/powietrzne/ciężarowe |
| Używany w | Seria Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| Spis | w magazynie |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Słowo kluczowe | 01750370512 Diebold Nixdorf WAŁ WYCIĄGAJĄCY VS IV ASSD. ROHS DSU(RM4) 1750291752 Jednostka dozująca |
| Instalacja | Polecany profesjonalista |
| Używany w | Model Diebold Nixdorf RM4 VS |
|---|---|
| Spis | w magazynie |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Słowo kluczowe | 01750349990 Diebold Nixdorf RM4 VS Model Counter Wał obrotowy VS Assy 1750349990 |
| Instalacja | Polecany profesjonalista |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 100 szt |