| PN | A004605 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | NMD |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | A004606 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | NMD Rama zewnętrzna,NF 300 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | A006857 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Zespół bankomatu NMD NT100 PCB |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | A008647 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Przewodnik NMD Uwaga, dolny zespół zewnętrzny, ND200l |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | A008680 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | NMD Gable, SP lewa strona, SPF 200 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | A008681 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | NMD Cab1e, SP prawa strona, SPF 200 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 2C160000000313 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Niestandardowa głowica termiczna VKP80III |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |