| Kluczowa cecha | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU Rdzeń PC do bankomatu |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | mieszany wielowalutowy sorter gotówka w gotówce detektor banknotów licznik banknotów przenośna maszy |
|---|---|
| Dostępna waluta | WD NPR MMK PHP HKD MOP LAK PKR AUD NZD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP |
| Szybkość sortowania | > 800 sztuk/min |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Uwierzytelnianie biometryczne Finger Vein Moduł rozpoznawania bankomatów Korzystanie z banku |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Sprzęt bankowy Czytnik kart Narzędzia antyskimmingowe Urządzenie zabezpieczające przed oszustwami |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Szczegóły pakowania | Szczegóły dotyczące opakowania: Pakiet neutralny Szczegóły dostawy: Po dokonaniu płatności |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Diebold Nixdorf |
| Szczegóły pakowania | Szczegóły dotyczące opakowania: Pakiet neutralny Szczegóły dostawy: Po dokonaniu płatności |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Diebold Nixdorf |
| Szczegóły pakowania | Szczegóły dotyczące opakowania: Pakiet neutralny Szczegóły dostawy: Po dokonaniu płatności |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Hitachi |
| Szczegóły pakowania | Szczegóły dotyczące opakowania: Pakiet neutralny Szczegóły dostawy: Po dokonaniu płatności |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Diebold Nixdorf |
| Szczegóły pakowania | Szczegóły dotyczące opakowania: Pakiet neutralny Szczegóły dostawy: Po dokonaniu płatności |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Wincor |
| Szczegóły pakowania | Szczegóły dotyczące opakowania: Pakiet neutralny Szczegóły dostawy: Po dokonaniu płatności |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Wincor |