| Kluczowa cecha | Bank używa U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | SJ-9100 dwie kieszonkowe sortownik mieszany maszyna do liczenia wartości maszyna do liczenia sprawno |
|---|---|
| Dostępna waluta | UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Profesjonalny podwójny sortownik banknotów Podwójny system CIS Wielowalutowy sortownik |
|---|---|
| Dostępna waluta | IQD SAR SYP EURO GBP BYN KRW JPY CNY INR THB VND TWD |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO Mix waluty wykrywacz banknotów przenośna maszyna do liczenia pieniędzy |
|---|---|
| Dostępna waluta | DZD AZN KRW BWP PKR NGN EURO |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | mieszane indyjskie usd euro sorter papierowa gotówka kalkulator banknotów licznik banknotów przenośn |
|---|---|
| Dostępna waluta | TZS ZWD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP TND NAD KES RWF UGS MZN ETB |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB profesjonalny bankowy sortownik liczników mieszanych z detektorem |
|---|---|
| Dostępna waluta | KZT MXN AED NPR NZD WSZYSTKIE |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | 2 kieszenie profesjonalne liczenie gotówki mieszana maszyna do liczenia gotówki wykrywanie banknotów |
|---|---|
| Dostępna waluta | RUB UAH iQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | RUB CAD CLP YER MOP MVR NAD Wartość pieniędzy na fałszywe pieniądze Licznik banknotów Licznik gotówk |
|---|---|
| Dostępna waluta | RUB CAD CLP YER MOP MVR NAD |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Inteligentny moduł wydawania kart 200 kart do kiosków Detaliczny bankomat z czytnikiem kart |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Waga | 12 kg/szt |
| Typ ekranu dotykowego | Ekran dotykowy TFT o przekątnej 4,3 cala |