| Kluczowa cecha | Teller Automat do sortowania gotówki |
|---|---|
| Dostępna waluta | JBP |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Wykrywacz fałszywych pieniędzy dyskryminator 2 kieszonkowy licznik wartości i sortownik Maszyna do l |
|---|---|
| Dostępna waluta | EUR / USD / GBP / RUB / CNY / BRL / INR / THB |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Sprzęt finansowy Sortownik banknotów z dwoma kieszonkami Maszyna do sortowania wartości mieszanki wi |
|---|---|
| Dostępna waluta | AZN USD BRL MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP CRC |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | CIS EURO GBP BYN USD Licznik wartości rachunków Maszyna do sortowania wartości rachunków mieszanych |
|---|---|
| Dostępna waluta | NIO IQD SAR TZS ZWD AOA DZD MGA ZMK LYD LBP TRL EGP |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Wersja urządzenia bankowego Sortowanie gotówki Sorter Maszyna do sortowania rachunków Maszyna do lic |
|---|---|
| Dostępna waluta | THB VND TWD NPR MMK PHP HKD MOP LAK SGD LKR KHR PKR AUD NZD |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Bill Counter Przenośne liczenie banknotów Detektor fałszywych banknotów Wielowalutowa maszyna do lic |
|---|---|
| Dostępna waluta | RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |