| Zgodność | Modele bankomatów Fujitsu |
|---|---|
| Używany w | Maszyna Fujitsu |
| Tworzywo | Wysokiej jakości plastik i metal |
| Dostawa | 2-7 dni po otrzymaniu płatności |
| Pochodzenie miejsca | Chiny |
| Zgodność | Modele bankomatów Fujitsu |
|---|---|
| Używany w | Maszyna Fujitsu |
| Tworzywo | Wysokiej jakości plastik i metal |
| Dostawa | 2-7 dni po otrzymaniu płatności |
| Pochodzenie miejsca | Chiny |
| Zgodność | Modele bankomatów Fujitsu |
|---|---|
| Używany w | Maszyna Fujitsu |
| Tworzywo | Wysokiej jakości plastik i metal |
| Dostawa | 2-7 dni po otrzymaniu płatności |
| Pochodzenie miejsca | Chiny |
| Zgodność | Modele bankomatów Fujitsu |
|---|---|
| Używany w | Maszyna Fujitsu |
| Tworzywo | Wysokiej jakości plastik i metal |
| Dostawa | 2-7 dni po otrzymaniu płatności |
| Pochodzenie miejsca | Chiny |
| Zgodność | Modele bankomatów Fujitsu |
|---|---|
| Używany w | Maszyna Fujitsu |
| Tworzywo | Wysokiej jakości plastik i metal |
| Dostawa | 2-7 dni po otrzymaniu płatności |
| Pochodzenie miejsca | Chiny |
| Zgodność | Modele bankomatów Fujitsu |
|---|---|
| Używany w | Maszyna Fujitsu |
| Tworzywo | Wysokiej jakości plastik i metal |
| Dostawa | 2-7 dni po otrzymaniu płatności |
| Pochodzenie miejsca | Chiny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | pokaz zdjęć |
| Miejsce Oryginału | Chiny |
| Stan | Nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | pokaz zdjęć |
| Miejsce Oryginału | Chiny |
| Stan | Nowy rodzajowy |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |