| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie, konserwacja i naprawa w t |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 DNI |
| Tworzywo | NIE |
| Pojemność | NIE |
| System operacyjny | NIE |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 DNI |
| Tworzywo | NIE |
| Pojemność | NIE |
| System operacyjny | NIE |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy generyczny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy generyczny |
| Kluczowa cecha | Bankomat Użytkowanie urządzenia Sprawdź wyposażenie banku modułu wydającego |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Inteligentny moduł wydawania kart 200 kart do kiosków Detaliczny bankomat z czytnikiem kart |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | GBP NOK CHF ARS PEN OMR Maszyna do recyklingu banknotów Maszyna do sortowania walut |
|---|---|
| Dostępna waluta | GBP NOK CHF ARS PEN OMR |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB Maszyna do sortowania banknotów z kolorowym ekranem dla 95 krajów |
|---|---|
| Dostępna waluta | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 DNI, 90 DNI |
| Materiał | 1 |
| Pojemność | 1 |
| System operacyjny | 1 |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Plastik, plastik |
| Pojemność | 1 |
| System operacyjny | 1 |