| Numer części | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL WAŁ NAPĘDOWY 49-253616-000D |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49-248086-000A 49202790000A |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Wałek rolkowy układarki Diebold Opteva 5500 49-202790-000A |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49202790000A 49-202790-000A |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | WAŁEK prezentera Diebold Nixdorf Opteva, ZESPÓŁ IDLER XPRT |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| PN | 49253631000E |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | WAŁ TRANSPORTOWY WAŁU NAPĘDOWEGO Diebold |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49202790000A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Zespół koła pasowego transportującego wał Diebold |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49248086000A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Włókno rolkowe Diebold 5500 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49253616000D |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | PREZENTATOR WAŁU NAPĘDOWEGO Diebold FL |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49253631000B |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Diebold DRV do przewozu wału |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 01750359088 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Diebold CHD-DIP ICM375-3R2790 Podstawowy |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49254764000F |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | JEDNOSTKA Diebold UCC ELU |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |