| Kluczowa cecha | GBP NOK CHF ARS PEN OMR Maszyna do recyklingu banknotów Maszyna do sortowania walut |
|---|---|
| Dostępna waluta | GBP NOK CHF ARS PEN OMR |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| system | Windows 10 |
|---|---|
| Wsparcie waluty | 100+ jak MYR NLG BEF IEP FRF CLP EUR LBP JOD NZD CSK |
| Szybkość liczenia | 800 nut na minutę |
| Pojemność leja | 300 nut |
| Odrzuć pojemność kieszeni | 50 nut |
| Kluczowa cecha | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB Maszyna do sortowania banknotów z kolorowym ekranem dla 95 krajów |
|---|---|
| Dostępna waluta | PHP JPY CNY ZWD ZMK ETB |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | RUB KZT CAD MXN CLP AED Maszyna do sortowania banknotów mieszanych walut obcych |
|---|---|
| Dostępna waluta | RUB KZT CAD MXN CLP AED |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF Liczenie pieniędzy Sortownik gotówki Maszyna do liczenia walut |
|---|---|
| Dostępna waluta | SEK COP LBP USD EUR MZN MAD VEF |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Zgodność | Modele bankomatów Fujitsu |
|---|---|
| Używany w | Maszyna Fujitsu |
| Tworzywo | Wysokiej jakości plastik i metal |
| Dostawa | 2-7 dni po otrzymaniu płatności |
| Pochodzenie miejsca | Chiny |
| Zgodność | Modele bankomatów Fujitsu |
|---|---|
| Używany w | Maszyna Fujitsu |
| Tworzywo | Wysokiej jakości plastik i metal |
| Dostawa | 2-7 dni po otrzymaniu płatności |
| Pochodzenie miejsca | Chiny |
| Zgodność | Modele bankomatów Fujitsu |
|---|---|
| Używany w | Maszyna Fujitsu |
| Tworzywo | Wysokiej jakości plastik i metal |
| Dostawa | 2-7 dni po otrzymaniu płatności |
| Pochodzenie miejsca | Chiny |
| Kluczowa cecha | Uwierzytelnianie biometryczne Finger Vein Moduł rozpoznawania bankomatów Korzystanie z banku |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Sprzęt bankowy Czytnik kart Narzędzia antyskimmingowe Urządzenie zabezpieczające przed oszustwami |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |