| Kluczowa cecha | Przenośny sortownik gotówki |
|---|---|
| Dostępna waluta | AUD |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Waga | 12 kg/szt |
| Typ ekranu dotykowego | Ekran dotykowy TFT o przekątnej 4,3 cala |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Waga | 12 kg/szt |
| Typ ekranu dotykowego | Ekran dotykowy TFT o przekątnej 4,3 cala |
| Pojemność kasety | 600/900/1200/2200 banknotów |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części CPI |
| Poziom hałasu | <60 dB |
| Temperatura robocza | 0 ° C do 40 ° C. |
| System operacyjny | NIE |
| Pojemność kasety | 600/900/1200/2200 banknotów |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części CPI |
| Poziom hałasu | <60 dB |
| Temperatura robocza | 0 ° C do 40 ° C. |
| systemu operacyjnego | NIE |
| Kluczowa cecha | Teller Automat do sortowania gotówki |
|---|---|
| Dostępna waluta | JBP |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | maszyna do sortowania gotówki z wieloma walutami |
|---|---|
| Dostępna waluta | JBP |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Sortownik gotówki z dwiema kieszeniami |
|---|---|
| Dostępna waluta | KRW |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Pn | 110000137 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Producent | ShenJiang |
| Kolor | jak obrazek |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Kluczowa cecha | Wymiana gotówki w biurze wymiany |
|---|---|
| Dostępna waluta | AUD |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |