| Kluczowa cecha | MZN MAD VEF TRL PHP CNY ZMK Hurtowy Potężny wielowalutowy sortownik walutowy |
|---|---|
| Dostępna waluta | MZN MAD VEF TRL PHP CNY ZMK |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB profesjonalny bankowy sortownik liczników mieszanych z detektorem |
|---|---|
| Dostępna waluta | MGA USD NIO TND SYP CAF ETB |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | niestandardowy sortownik z dwiema kieszeniami |
|---|---|
| Dostępna waluta | Pocierać |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Licznik wartości maszyny licznik walut i sortowanie z funkcją UV, MG, MT, IR i czujnika koloru dla E |
|---|---|
| Dostępna waluta | IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP GBP BYN RUB UAH RSD UGS MZN ETB |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Bankomat Użytkowanie urządzenia Sprawdź wyposażenie banku modułu wydającego |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | Bank używa U Key Doogle Issuing Module Equipment ATM Retailer Machine |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kluczowa cecha | UV MG IR Detektor walut Maszyna do sortowania pieniędzy Maszyna do liczenia gotówki Mieszany sortown |
|---|---|
| Dostępna waluta | MXN ARS COP VEF PEN CAD CLP |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Waga | 12 kg/szt |
| Typ ekranu dotykowego | Ekran dotykowy TFT o przekątnej 4,3 cala |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Waga | 12 kg/szt |
| Typ ekranu dotykowego | Ekran dotykowy TFT o przekątnej 4,3 cala |
| Kluczowa cecha | Mały sortownik pieniędzy |
|---|---|
| Dostępna waluta | Euro |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |