| Numer części | 49-248086-000A 49202790000A |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Wałek rolkowy układarki Diebold Opteva 5500 49-202790-000A |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL WAŁ NAPĘDOWY 49-253616-000D |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Diebold Opteva 5500 TRANSPORT WAŁU DRV 49-253616-000D |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49254764000F 49-254764-000F |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Części do bankomatów Diebold Opteva 5500 UCC UNIT ELU |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Diebold KAMERA WDUB-1300-RT PRAWA KAMERA USB |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | LEWE ZŁĄCZE USB KAMERY Diebold |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | TYLNE ZŁĄCZE USB KAMERY Diebold |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49255908000G 49-255908-000G |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Diebold PRAWE ZŁĄCZE USB KAMERY 2.4 OBIEKTYW |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numery modeli | 4450770172 445-0770172 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numery modeli | 445-0736668 4450736668 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |