| PN | H810F2307Z0 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pas płaski Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | J610J5211Z0 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pas płaski Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49233199127A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Diebold GUMOWE CES |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 3143T221 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pasy Glory UW-500 USF-100 12*156*0,65mm |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 31431502 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pas płaski Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49205474000X |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | ZESTAW KAMERY Diebold OPTEVA 720/560/520 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49248086000A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Włókno rolkowe Diebold 5500 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
|---|---|
| Producent | WINCOR |
| Kolor | Jako obraz |
| Używany w | dla bankomatu |
| Typ biznesowy | fabryka |
| PN | A002375 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | NMD |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | A004605 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | NMD |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |