| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | przenośny banknot ładowany od góry profesjonalny sortownik dwóch banknotów i wielu banknotów licznik |
|---|---|
| Dostępna waluta | BOB MDL NIO IQD SAR SYP AED OMR LBP TRL EGP YER BHD QAR JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR THB VND |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Profesjonalny sortownik banknotów z dwoma kieszeniami na banknoty Licznik pieniędzy i sortownik gotó |
|---|---|
| Dostępna waluta | TRL EGP YER BHD QAR SGD LKR KHR PKR AUD NZD JOD IRR ILS |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | UAS HUF CRC QAR LAK GHS KES licznik gotówki odpowiedni dla 95 walut bankowych projekt biurka do sort |
|---|---|
| Dostępna waluta | UAS HUF CRC QAR LAK GHS KES |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Szybkość liczenia | 800-1000 banknotów na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Możliwość wjazdu gotówki | 500 notatek na raz |
| Wydajność wyjściowa gotówki | > 200 notatek |
| Pojemność odrzutu gotówki | >150 notatek |
| Kluczowa cecha | MZN MAD VEF TRL PHP CNY ZMK Hurtowy Potężny wielowalutowy sortownik walutowy |
|---|---|
| Dostępna waluta | MZN MAD VEF TRL PHP CNY ZMK |
| Pojemność wejścia gotówki | 800 nut na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Szybkość liczenia | 800-1000 banknotów na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Możliwość wjazdu gotówki | 500 notatek na raz |
| Wydajność wyjściowa gotówki | > 200 notatek |
| Pojemność odrzutu gotówki | >150 notatek |
| Liczenie prędkości | 800-1000 nut na minutę |
|---|---|
| Specyfikacja gotówkowa | 120×62mm -180×85mm |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| System operacyjny | System Windows 7 |
|---|---|
| Wsparcie waluty | 100+ jak MYR NLG BEF IEP FRF CLP EUR LBP JOD NZD CSK |
| Szybkość liczenia | 900 nut na minutę |
| Pojemność leja | 1200 nut |
| Pojemność układarki | 600 nut * 4 |