| Kluczowa cecha | Sprzęt bankowy Czytnik kart Narzędzia antyskimmingowe Urządzenie zabezpieczające przed oszustwami |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| PN | 01750173205 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Czytnik kart WINCOR CHD V2CU w standardzie |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49255908000B |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | LEWE ZŁĄCZE USB KAMERY Diebold |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49255908000F |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | TYLNE ZŁĄCZE USB KAMERY Diebold |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 01750252347 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Diebold V7 EPP |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 1750136159 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Kanton |
| Słowa kluczowe | Zasilacz dystrybucyjny Wincor PC280 2050XE ATM 24V |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, FedEx, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49255908000G |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Diebold KAMERA USB |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 01750234858 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Diebold V7 EPP |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49248086000A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Włókno rolkowe Diebold 5500 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49202790000A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Zespół koła pasowego transportującego wał Diebold |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |