| PN | QH10A21P0Z0 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Chwała UW-500-F UW-500 USF-100 Część |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | QH10C1151Z0 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wałek Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 3143T221 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pasy Glory UW-500 USF-100 12*156*0,65mm |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 31431258 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pas płaski Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 31431502 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pas płaski Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 31431530 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pas płaski Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | DJD1S3002Z0 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Kanton |
| Słowa kluczowe | Pas Glory UW-500 USF-100 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | H810F2307Z0 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pas płaski Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | J610J5211Z0 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pas płaski Glory UW-500-F UW-500 USF-100 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Kluczowa cecha | Bankomat Użytkowanie urządzenia Sprawdź wyposażenie banku modułu wydającego |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |