| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Kluczowa cecha | Windows 10 I5 4GB RAM 500GB HDD CPU Rdzeń PC do bankomatu |
|---|---|
| Pojemność karty | 200 kart/kaseta |
| Czytnik kart | Czytnik kart V2CU |
| Napięcie | 100–240 V prądu przemiennego |
| częstotliwość | 50–60 Hz |
| Kolor | Różni się w zależności od części |
|---|---|
| Typ | Firma Glory Teller zajmująca się recyklingiem gotówki |
| Trwałość | Wysoka odporność na zużycie |
| Pakiet zawiera | Poszczególne części lub zestawy w zależności od zamówienia |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
|---|---|
| Producent | MFS |
| Kolor | Jako obraz |
| Używany w | dla bankomatu |
| Typ biznesowy | fabryka |
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
|---|---|
| Producent | G&D BPS C5 |
| Kolor | Jako obraz |
| Używany w | dla bankomatu |
| Typ biznesowy | fabryka |
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
|---|---|
| Producent | G&D BPS C5 |
| Kolor | Jako obraz |
| Używany w | dla bankomatu |
| Typ biznesowy | fabryka |
| Kluczowa funkcja | Sortownik banknotów mieszanych |
|---|---|
| Dostępna waluta | GBP |
| Możliwość wjazdu gotówki | 500 notatek na raz |
| Wydajność wyjściowa gotówki | > 200 notatek |
| Pojemność odrzutu gotówki | >150 notatek |
| Kluczowa cecha | mieszany wielowalutowy sorter gotówka w gotówce detektor banknotów licznik banknotów przenośna maszy |
|---|---|
| Dostępna waluta | WD NPR MMK PHP HKD MOP LAK PKR AUD NZD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP |
| Szybkość sortowania | > 800 sztuk/min |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |