| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | KD03234-C520 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Kaseta na banknoty Fujitsu F53 F56 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | YT4.029.039 / CDM 8240-NF-001 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Ekstraktor Fujitsu |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Manufacturer | Giesecke+Devrient |
|---|---|
| Used For | G+D BPS C5 Sorter Machine |
| Dec | SPUR GEAR 16T W6 ASSY 514733 |
| Dimensions | Dependent on specific accessory |
| Color | Standar |
| Numer części | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | ZESTAW CAMR OPTEVA 720/560/520 CLR 0,33 cala HI |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Diebold KAMERA WDUB-1300-RT PRAWA KAMERA USB |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | LEWE ZŁĄCZE USB KAMERY Diebold |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | TYLNE ZŁĄCZE USB KAMERY Diebold |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |