| Typ produktu | Części bankomatu |
|---|---|
| Spis | w magazynie |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Słowo kluczowe | 01750173043 Wysokiej jakości części bankomatu Diebold Nixdorf Wincor Nixdorf Cineo VS Osłona wsporni |
| Instalacja | Polecany profesjonalista |
| Numery modeli | 445-0729816 4450729816 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty bankomatu |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numery modeli | 445-0752132 4450752132 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numery modeli | 445-0758882 4450758882 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Wysyłka | Dostępna wysyłka na cały świat |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | CHD-DIP ICM375-3R2790 czytnik kart |
| Aplikacja | Maszyna DN |
| Numer części | 49202790000A 49-202790-000A |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | WAŁEK prezentera Diebold Nixdorf Opteva, ZESPÓŁ IDLER XPRT |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49-248086-000A 49202790000A |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Wałek rolkowy układarki Diebold Opteva 5500 49-202790-000A |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Diebold Opteva 5500 PRESENTER FL WAŁ NAPĘDOWY 49-253616-000D |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49253616000D 49-253616-000D |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Diebold Opteva 5500 TRANSPORT WAŁU DRV 49-253616-000D |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numery modeli | 4450770172 445-0770172 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |