| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Kolor | Czarny |
| model | Seria Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| Użyj w | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Opis | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Płytka dociskowa |
| Jakość | Zupełnie nowy |
| Dostępność | W magazynie / Wykonane na zamówienie |
| Numer części | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Używany w | Diebold Nixdorf VS Model DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Pochodzenie | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Gwarancja | 90 dni |
| Wysyłka | Ekspresowe/morskie/powietrzne/ciężarowe |
| Szczegóły pakowania | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1000 szt./Miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy generyczny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy generyczny |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy generyczny |
| Kolor | Jak zdjęcia |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy generyczny |
| Kolor | Jak zdjęcia |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy generyczny |
| Kolor | Jak zdjęcia |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Waga | 12 kg/szt |
| Typ ekranu dotykowego | Ekran dotykowy TFT o przekątnej 4,3 cala |