| PN | Fujitsu G60A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Numer części | 49205474000X 49-205474-000X |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | ZESTAW CAMR OPTEVA 720/560/520 CLR 0,33 cala HI |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49-255908-000A 49255908000A |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Diebold KAMERA WDUB-1300-RT PRAWA KAMERA USB |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49255908000B 49-255908-000B |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | LEWE ZŁĄCZE USB KAMERY Diebold |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numer części | 49255908000F 49-255908-000F |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | TYLNE ZŁĄCZE USB KAMERY Diebold |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |
| Numery modeli | 445-0736668 4450736668 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numery modeli | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numery modeli | G13A780A01 G13A779A01 |
|---|---|
| kategoria | Elementy czytnika kart bankomatowych |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numery modeli | 1750344552 1750344553 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty bankomatu |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numer części | 1750002266 01750002266 |
|---|---|
| Model | Seria DN |
| Kondycja | Nowy i oryginalny |
| Produkt | Moduł wejściowy DN200 IOT Taca klienta Przekładnia 1750288271 Taca wejściowa przekładni 18t/65t |
| Wysyłka | Wysyłka na cały świat dostępna za pośrednictwem Expree/Air/Sea |