| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, bezpłatne części zamienne, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni |
| Materiał | Nic |
| Pojemność | Nic |
| System operacyjny | BRAK, oryginalny standard |
| Pn | 0090009159 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Produce Name | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply Unit |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| Pn | 01750159341 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Klawiatura Wincor ATM C400 EPP V6 |
| Nazwa producenta | Klawiatura Wincor ATM C400 EPP V6 |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Aplikacja | bankomat |
|---|---|
| Używany do | Bezpieczny zespół transferowy Wincor |
| Gwarancja | 90 dni |
| Numer części | 1750214641 |
| Warunek | nowy oryginał |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Miejsce oryginału | Chiny |
| Stan | nowy rodzajowy |
| Kolor | Jak zdjęcia |
| Przedział cenowy | Różni się w zależności od części |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-15 dni |
| Czas realizacji | 1-5 dni |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Trwałość | Wysoki |
| PN | 49205474000X |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | ZESTAW KAMERY Diebold OPTEVA 720/560/520 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49254764000F |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | JEDNOSTKA Diebold UCC ELU |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49202790000A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Zespół koła pasowego transportującego wał Diebold |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Nazwa produktu | Głowica magnetyczna czytnika kart Diebold |
|---|---|
| Typ produktu | Głowa magnetyczna czytnika kart bankomatu |
| Spis | W magazynie |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Model | Czytnik kart Hyosung |