| Typ produktu | Części bankomatu |
|---|---|
| Spis | w magazynie |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Słowo kluczowe | Głowica magnetyczna czytnika kart |
| Instalacja | Polecany profesjonalista |
| Używany w | Seria Diebolda Nixdorfa |
|---|---|
| Spis | w magazynie |
| Czas realizacji | 1 dzień |
| Słowo kluczowe | 1750340878 Fabryka wałów ATM Diebold Nixdorf WAŁ PODAJĄCY AP COMPL 01750340878 |
| Instalacja | Polecany profesjonalista |
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
|---|---|
| Producent | WINCOR |
| Kolor | Jako obraz |
| Używany w | dla bankomatu |
| Typ biznesowy | fabryka |
| PN | 1750345269 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Kontroler oświetlenia panelowego Diebold PCBA 2 kanały |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49233199127A |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Diebold GUMOWE CES |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 1750354309 / 1750310703 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Diebold DN FIL |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo Wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Wymiary | 136 x 62,5 x 80 mm³ |
| Napięcie znamionowe | 220 V/50 Hz |
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
|---|---|
| Kolor | jak obrazek |
| Używany w | dla bankomatu |
| Rodzaj działalności | Fabryka |
| Funkcjonować | Części zamienne do konserwacji i naprawy bankomatów |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | Plastikowy |
| Pojemność | n |
| System operacyjny | n |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Pomoc techniczna dotycząca wideo. Pomoc online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni, 90 dni |
| Tworzywo | Metal |
| Wymiary | 136 x 62,5 x 80 mm³ |
| Napięcie znamionowe | 220 V/50 Hz |