| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, bezpłatne części zamienne, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni |
| Materiał | Nic |
| Pojemność | Nic |
| System operacyjny | BRAK, oryginalny standard |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, bezpłatne części zamienne, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni |
| Materiał | Nic |
| Pojemność | Nic |
| System operacyjny | BRAK, oryginalny standard |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, bezpłatne części zamienne, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni |
| Materiał | Nic |
| Pojemność | Nic |
| System operacyjny | BRAK, oryginalny standard |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, bezpłatne części zamienne, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni |
| Materiał | Nic |
| Pojemność | Nic |
| System operacyjny | BRAK, oryginalny standard |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, bezpłatne części zamienne, wsparcie online |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni |
| Materiał | Nic |
| Pojemność | Nic |
| System operacyjny | BRAK, oryginalny standard |
| Pn | 0090009159 |
|---|---|
| Shipping Port | Guang Zhou |
| Keywords | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply |
| Produce Name | Wincor PC280 2050XE ATM 24V Distributor Power Supply Unit |
| Way Of Freight | DHL,Fedex,EMS,TNT,and so on |
| Aplikacja | bankomat |
|---|---|
| Używany do | Bezpieczny zespół transferowy Wincor |
| Gwarancja | 90 dni |
| Numer części | 1750214641 |
| Warunek | nowy oryginał |
| Aplikacja | bankomat |
|---|---|
| Gwarancja | 90 dni |
| Numer części | 49269047000A |
| Warunek | nowy oryginał |
| Typ ekranu dotykowego | NIE |
| Pn | 009-0030205 90030205 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Numer części | 009-0030205 90030205 |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Gwarancja | Roczna ograniczona gwarancja |
|---|---|
| Nazwa produktu | Części OKI ATM |
| model | 6040 W |
| Moc | N |
| Dostawa | 2-15 dni |