| PN | KD03300-C100 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Topowa jednostka Fujitsu F510 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | KD20049-B91XKD |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | KD02881-Y574 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | GF0307 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Wielokasetowy moduł recyklingu walut Fujitsu G60A |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49254690000K-11 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Przekładnia Diebold 15T w kształcie litery D |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 49254690000K-10 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Walidator rachunków Diebold Opetva OP368 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | A004606 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | NMD Rama zewnętrzna,NF 300 |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| Numery modeli | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numer części | 1750228920 01750228920 |
|---|---|
| Używany w | Wincor Nixdorf PC280 |
| Pochodzenie | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Gwarancja | 90 dni |
| Wysyłka | Ekspresowe/morskie/powietrzne/ciężarowe |
| Przedział cenowy | Różni się w zależności od części |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-15 dni |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Czas realizacji | 1-5 dni |
| Trwałość | Wysoki |