| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
|---|---|
| Producent | Hyosung |
| Kolor | Jako obraz |
| Używany w | dla bankomatu |
| Typ biznesowy | fabryka |
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
|---|---|
| Producent | G&D BPS C5 |
| Kolor | Jako obraz |
| Używany w | dla bankomatu |
| Typ biznesowy | fabryka |
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
|---|---|
| Producent | G&D BPS C5 |
| Kolor | Jako obraz |
| Używany w | dla bankomatu |
| Typ biznesowy | fabryka |
| Kluczowa cecha | SJ-9100 dwie kieszonkowe sortownik mieszany maszyna do liczenia wartości maszyna do liczenia sprawno |
|---|---|
| Dostępna waluta | UAH RSD KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF KZT UZS DKK NOK SEK MAD CHF HUF |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | Maszyna do sortowania gotówki z dwoma kieszeniami |
|---|---|
| Dostępna waluta | JOD IRR ILS MYR IDR KRW JPY CNY INR itp. |
| Pojemność wejścia gotówki | 500 banknotów na raz |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| Kluczowa cecha | mieszany wielowalutowy sorter gotówka w gotówce detektor banknotów licznik banknotów przenośna maszy |
|---|---|
| Dostępna waluta | WD NPR MMK PHP HKD MOP LAK PKR AUD NZD AOA DZD MGA ZMK LYD BWP |
| Szybkość sortowania | > 800 sztuk/min |
| Zdolność wyjściowa gotówki | > 200 banknotów |
| Zdolność do odrzutów gotówki | > 150 notatek |
| model | Seria Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| Użyj w | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Opis | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Płytka dociskowa |
| Jakość | Zupełnie nowy |
| Dostępność | W magazynie / Wykonane na zamówienie |
| PN | 3143T206 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pasy Glory UW-500 USF-100 12*156*0,65mm |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 3143T221 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Pasy Glory UW-500 USF-100 12*156*0,65mm |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |
| PN | 3390T002 |
|---|---|
| Port wysyłkowy | Guang Zhou |
| Słowa kluczowe | Glory UW-500 USF-100 Uszczelka typu O-ring |
| Wymiary | Zależy od konkretnej części |
| Sposób frachtu | DHL, Fedex, EMS, TNT i tak dalej |