| Szczegóły pakowania | Szczegóły dotyczące opakowania: Pakiet neutralny Szczegóły dostawy: Po dokonaniu płatności |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa handlowa | Diebold Nixdorf |
| Numer części | 01750314096 1750314096 |
|---|---|
| Używany w | Diebold Nixdorf DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Pochodzenie | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Gwarancja | 90 dni |
| Wysyłka | Ekspresowe/morskie/powietrzne/ciężarowe |
| Numer części | 01750206619 1750206618 1750206619 01750206618 |
|---|---|
| Używany w | Diebold Nixdorf VS Model DN490/DN250A/DN550VA/DN200/DN250/DN450 |
| Pochodzenie | Shunde, Foshan, Guangdong |
| Gwarancja | 90 dni |
| Wysyłka | Ekspresowe/morskie/powietrzne/ciężarowe |
| Numery modeli | 445-0730542 4450730542 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numery modeli | 445-0729816 4450729816 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty bankomatu |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numery modeli | 445-0751775 4450751775 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numery modeli | 445-0752132 4450752132 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numery modeli | 445-0759179 4450759179 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| Numery modeli | 4450770172 445-0770172 |
|---|---|
| kategoria | Komponenty ATM NCR S2 |
| Status | W magazynie |
| Typ | Części bankomatu |
| Termin płatności | western union T/T |
| model | Seria Diebold Nixdorf RM4 |
|---|---|
| Użyj w | Diebold DN200/DN200V/DN200H/DN450 |
| Opis | Diebold Nixdorf AIC ALL IN CASSETTE CONV Płytka dociskowa |
| Jakość | Zupełnie nowy |
| Dostępność | W magazynie / Wykonane na zamówienie |